Wycena nieruchomości Będzin i Czeladź

Rzeczoznawca Majątkowy Agnieszka Sikomas, to doświadczony specjalista, który zajmuje się wyceną nieruchomości. Kwalifikacje i doświadczenie zbierane latami sprawia, że właściwie wszystkie zlecenia klientów związane z wyceną nieruchomości będzie wykonane na najwyższym poziomie. Rzetelność oraz jakość usługi w tej tematyce jest niezwykle ważne, dlatego warto jest skorzystać z usług kogoś, kto od lat liczy się na tym rynku.
Kiedy wyceniamy jakąś nieruchomość, podstawą tej czynności jest wykonanie operatu szacunkowego. Sam operat szacunkowy jest zbiorem analiz oraz wszelkich informacji na temat danej nieruchomości. Właśnie na podstawie takich zebranych informacji, rzeczoznawca może dokonać poprawnej wyceny. Dobrze przygotowany operat szacunkowy to masa informacji, które musimy pozyskać od naszych klientów. Dlatego też, aby cały proces przygotowywania wyceny przebiegał sprawnie, zawsze prosimy klientów o zapoznanie się z listą dokumentów, które będą potrzebne do analizy.
W momencie, gdy nasi klienci decydują się na nasze usługi, prosimy o dostarczenie do biura wszystkich potrzebnych dokumentów, między innymi są to odpisy ksiąg wieczystych, kopie map ewidencyjnych, czy też akty nadania i przeróżne umowy dotyczące nieruchomości.

Wycena nieruchomości w Będzinie i Czeladzi potrzebna jest w wielu różnych sytuacjach, najpopularniejsze z nich to proces starania się o kredyt, czy rozliczenia majątkowe. W takich przypadkach potrzebne są naprawdę dokładne operaty z elementami takimi jak opis stanu nieruchomości, podstawę formalną wyceny, czy też wskazanie rodzaju i charakterystyki nieruchomości i rynku, na którym się ona znajduje. Właśnie u nas klienci otrzymają dokładnie takie wyceny ze wszystkimi potrzebnymi informacjami, które nie zawsze zawarte są w wycenach realizowanych przez innych rzeczoznawców. Cały zespół współpracujący z Agnieszką Sikomas to specjaliści, którzy posiadają duże doświadczenia i niezbędne uprawnienia zawodowe. Wszystkie wykonywane przez nas procesy są zgodne z rozporządzeniem Rady Ministrów.

Usługi wyceny nieruchomości z operatami szacunkowymi wykonujemy w przypadkach:
- lokali mieszkalnych
- lokali biurowych, magazynowych, produkcyjnych i innych lokali użytkowych
- nieruchomości rolnych, niezabudowanych, inwestycyjnych
- nieruchomości zabudowanych komercyjnych, usługowych, handlowych
- budynków i obiektów budowlanych o innej charakterystyce
- na potrzeby odszkodowań związanych z nieruchomościami

Ponadto świadczymy też usługi na potrzeby ustalenia ceny wywoławczej w przypadku chęci sprzedaży nieruchomości, a także na potrzeby inwestycyjne, gdzie inwestor chce oszacować swoje zyski. Dzięki naszym wyliczeniom i analizom, jesteśmy w stanie przestawić wartości nieruchomości razem z stosowanym uzasadnieniem i uwzględnieniem różnych punktów interpretacji.

Czas wykonywania przez nas zlecenia od klienta jest bardzo różny i ustalany indywidualnie. Przykładamy wszelkich starań, by wszystkie realizowane przez nas wyceny przebiegały sprawnie i bez wszelkich komplikacji. Na każdym etapie prac jesteśmy do stałej dyspozycji klienta i dbamy o to, by nasza wycena spełniła wszystkie wymogi, których potrzebuje klient do dopełnienia swoich formalności. Koszty realizowanej przez nas wyceny są również ustalane indywidualnie z klientem i są zależne od rodzaju nieruchomości i jej wielkości. Świadczymy usługi na terenie Czeladzi i Będzina. Cały czas rosnące grono zadowolonych klientów oraz ich polecenia sprawiają, że jesteśmy uważani w regionie jako profesjonalna i rzetelna firma. Każdy klient będzie zadowolony z naszej pracy.wycena nieruchomości Będzin

Niezbędne Dokumenty:

- Nr. Księgi Wieczystej
- Wypis z rejestru gruntów
- Kopia mapy ewidencyjnej
- Miejscowy Plan Zagospodarowania
- Posiadane dokumenty np. zawarte umowy

Wycena nieruchomości wiąże się z wykonaniem:
- wizji lokalnej
- dokumentacji zdjęciowej
- analizy rynku
- oceny stanu prawnego

Dyiałamy głównie na terenie:
- Sosnowiec
- Będzin
- Mysłowice
- Czeladź

rzeczoznawca śląsk

stat4u