Wycena nieruchomości Bieruń

Agnieszka Sikomas, to profesjonalny rzeczoznawca majątkowy z dużymi kwalifikacjami zawodowymi, zbieranymi przez wiele lat wykonywania zawodu. Firma specjalizuje się w profesjonalnych wycenach prowadzonych w formie operatów szacunkowych. Nasi klienci potrzebują profesjonalnie wykonanych wycen zazwyczaj w celach kredytowych oraz rozliczeń majątkowych. Potrzebna jest tutaj duża dokładność i profesjonalizm. Wycena nieruchomości to proces, w którym dokładnie musimy ustalić wartość nieruchomości. Doświadczenie na terenie Bierunia, Bojszowy, Świerczyniec, Międzyrzecze i Wola. Nasi klienci są zawsze zadowoleni z wykonanych przez nas działań.

Zlecenia naszych klientów wykonywane są przez doświadczonych rzeczoznawców, którzy posiadają wszelkie potrzebne kwalifikacje i uprawnienia do wykonywania swojego zawodu. Tylko rzeczoznawca, który posiada wszystkie uprawnienia zgodne z przepisami zawartymi w ustawie może szacować wartości nieruchomości, oraz maszyn i urządzeń związanych z danymi gruntami.

W naszej ofercie znajdą państwo usługi wyceny:
- lokali mieszkaniowych i użytkowych (takich jak lokale biurowe, przemysłowe, handlowe),
- nieruchomości niezabudowanych,
- inwestycji deweloperskich,
- nieruchomości rolnych i inwestycyjnych,
- nieruchomości zabudowanych komercyjnie, a także zabudowanych budynkami mieszkalnymi.

Każda wycena przygotowywana jest zgodnie z wytycznymi z rozporządzenia o wycenie nieruchomości i sporządzaniu operatu szacunkowego. W operacie zawarte są wszystkie potrzebne dane, między innymi określony cel wyceny, opis stanu nieruchomości, daty istotne dla określenia wartości, podstawa formalna wyceny, a także analiza i charakterystyka rynku nieruchomości i określenie podejścia i metody szacowania.

Nasza firma oferuje stosunkowo krótkie terminy realizacji wycen, a także atrakcyjne ceny. Wszystkie wynagrodzenia ustalane są indywidualnie z klientem i są zależne od rodzaju nieruchomości, wielkości oraz charakterystyki.wycena nieruchomości Bieruń

Niezbędne Dokumenty:

- Nr. Księgi Wieczystej
- Wypis z rejestru gruntów
- Kopia mapy ewidencyjnej
- Miejscowy Plan Zagospodarowania
- Posiadane dokumenty np. zawarte umowy

Wycena nieruchomości wiąże się z wykonaniem:
- wizji lokalnej
- dokumentacji zdjęciowej
- analizy rynku
- oceny stanu prawnego

Dyiałamy głównie na terenie:
- Katowice
- Bieruń
- Mysłowice
- Siemianowice Śląskie

rzeczoznawca śląsk

stat4u